Головна    Послуги та ціни   Проектування. Будівельний паспорт. Містобудівні умови.

Проектування. Будівельний паспорт. Містобудівні умови.

Вартість послуг:
договірна
Замовити

Проектна документація – документація, що містить текстові та графічні матеріали та визначаюча архітектурні, функціонально-технологічні, конструктивні та інженерно-технічні рішення для убезпечення будівництва и реконструкції об'єктів капітального будівництва.

Саме на основі проектної документації видається дозвіл на проведення будівельних робіт.

Проектна документація розробляється з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних на проектування та дотримання вимог законодавства, будівельних норм и правил.

Для об'єктів I і II категорій складності проектування виконується або в одну стадію – стадія робочий проект, або у дві стадії - стадія ескізний проект і стадія робочий проект;

для об'єктів III категорії складності проектування виконується у дві стадії – стадія проект и стадія робоча документація;

для об'єктів IV и V категорій складності проектування виконується в три стадії – стадія ескізний проект, стадія проект, стадія робоча документація.

Категорія складності об’єкта будівництва визначається відповідно до державних будівельних норм та стандартів на підставі класу наслідків (відповідальності) такого об’єкта будівництва.

Клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд (далі - клас наслідків) - це характеристика рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків чи соціальних втрат, пов’язаних із припиненням експлуатації або з втратою цілісності об’єкта.

Усі об’єкти поділяються за такими класами наслідків (відповідальності):

  • незначні наслідки – СС1;
  • середні наслідки – СС2;
  • значні наслідки – СС3.

Терміни розробки проектної документації залежать від складності об'єкта проектування, об'єму робіт (від двох днів).

В нашій компанії працюють сертифіковані інженери-проектувальники та архітектори проекту.

Креслення для отримання МБУО (містобудівних умов та обмежень)

Креслення для отримання будівельного паспорту

Ескізний проект

Від 5000 грн.

Київська область – 3000 грн.

м. Київ – 5000 грн.

Від 5000 грн.

Від 1 до 5 днів

Від 1 до 5 днів

Від 1 до 5 днів

 

Ми завжди працюємо на якість, виконуємо роботи в обумовлений строк, у нас гнучка цінова політика и ми завжди прагнемо найкращого.

© 2017 ТОВ ТвійДім. Всі права захищені.