Головна    Послуги та ціни   Проектування. Будівельний паспорт. Містобудівні умови.

Проектування. Будівельний паспорт. Містобудівні умови.

Вартість послуг:
договорная
Замовити

Проектна документація – документація, що містить текстові та графічні матеріали та визначаюча архітектурні, функціонально-технологічні, конструктивні та інженерно-технічні рішення для убезпечення будівництва и реконструкції об'єктів капітального будівництва.

Саме на основі проектної документації видається дозвіл на проведення будівельних робіт.

Проектна документація розробляється з урахуванням вимог містобудівної документації, вихідних даних на проектування та дотримання вимог законодавства, будівельних норм и правил.

Для об'єктів I і II категорій складності проектування виконується або в одну стадію – стадія робочий проект, або у дві стадії - стадія ескізний проект і стадія робочий проект;

для об'єктів III категорії складності проектування виконується у дві стадії – стадія проект и стадія робоча документація;

для об'єктів IV и V категорій складності проектування виконується в три стадії – стадія ескізний проект, стадія проект, стадія робоча документація.

Терміни розробки проектної документації залежать від складності об'єкта проектування, об'єму робіт (від двох днів).

В нашій компанії працюють сертифіковані інженери-проектувальники и архітектори проекту.

Ми завжди працюємо на якість, виконуємо роботи в обумовлений строк, у нас гнучка цінова політика и ми завжди прагнемо найкращого.

© 2017 ТОВ ТвійДім. Всі права захищені.