Головна    Послуги та ціни   Технічний нагляд

Технічний нагляд

Вартість послуг:
від 2500 грн
Замовити

Технічний нагляд в будівництві забезпечує замовник (забудовник) на протязі всього періоду будівництва з намірами здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог будівельних норм та правил, а також контролю за якістю робіт, виконаних під час будівництва об'єкту.

Ми надаємо послуги сертифікованого технічного нагляду на об'єктах, які будуються чи вже експлуатуються.

Згідно з Законом України «Про архітектурну діяльність» особи, що здійснюють технічний нагляд за будівництвом об'єктів архітектури, обов'язково повинні мати відповідний кваліфікаційний сертифікат. Питання їх професійної атестації врегульовано ст. 11 Закону України «Про архітектурну діяльність», п. 3 Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903 та наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 09.06.2009 № 224 "Про деякі питання атестації інженерів технічного нагляду".

Згідно з ч. 2 ст. 11 зазначеного Закону технічний нагляд забезпечується замовником (забудовником) та здійснюється особами, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат.

Пунктом 3 зазначеного Порядку встановлено, що технічний нагляд здійснюють особи, що мають кваліфікаційний сертифікат, виданий відповідно до законодавства архітектурно-будівельною атестаційною комісією.

Згідно з п. 4 зазначеного наказу Мінрегіонбуду особа, що здійснює технічний нагляд (інженер технічного нагляду) повинна мати кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду, зразок оформлення якого затверджено цим наказом).

Якщо Вам вже побудували будинок чи квартиру, і Ви боїтеся прийняти роботу, тому що Вам не вистачає досвіду або знань для перевірки виконаних робіт, чи Ви боїтесь виявити через якийсь час недоліки, то ми Вам допоможемо. Візьмемо під контроль хід проведення робіт з дотриманням належної якості і порядку робіт. Ми виконаємо перевірку виконаних будівельних робіт згідно проекту. Проаналізуємо та запропонуємо реальний графік виконання робіт. Підтвердимо, чи виявимо порушення у технології будівництва при перевірці виконаних робіт. Перевірка виконаних робіт є однією із основних деталей будівництва. Ні в якому разі не можна довіряти перевірку виконаних робіт непрофесіоналам.

© 2017 ТОВ ТвійДім. Всі права захищені.